Countries Moldova

Moldova

Select city

Anenii Noi Anenii Noi District 9
Avdarma Gagauzia 8
Baccealia Raionul Causeni 7
Baimaclia Raionul Causeni 7
Balti Municipiul Balti 1
Bardar Ialoveni District 6
Basarabeasca Basarabeasca District 2
Baurci Gagauzia 8
Tighina Bender Municipality 1
Besalma Gagauzia 8
Biesti Orhei District 6
Bilicenii Vechi Singerei District 5
Biruinta Singerei District 5
Bobeica Nisporeni District 3
Branesti Orhei District 6
Briceni Briceni District 5
Briceni Donduseni District 3
Bucovat Straseni District 4
Bugeac Gagauzia 8
Butor Unitatea Teritoriala din Stinga Nistrului 15
Cahul Cahul 2
Cainari Raionul Causeni 7
Calarasi Raionul Calarasi 2
Calinovca Unitatea Teritoriala din Stinga Nistrului 15
Camenca Unitatea Teritoriala din Stinga Nistrului 15
Cantemir Cantemir District 4
Caplani Raionul Stefan Voda 5
Carahasani Raionul Stefan Voda 5
Causeni Raionul Causeni 7
Ceadir-Lunga Gagauzia 8
Chirca Anenii Noi District 9
Chisinau Chisinau Municipality 13
Chitcani Raionul Causeni 7
Cimislia Cimislia District 2
Cioc-Maidan Gagauzia 8
Ciorescu Chisinau Municipality 13
Ciuciuleni Hincesti District 9
Ciuluc Falesti District 2
Ciumai Taraclia District 3
Cocieri Raionul Dubasari 1
Cociulia Cantemir District 4
Codru Chisinau Municipality 13
Cojusna Straseni District 4
Colonita Chisinau Municipality 13
Comrat Gagauzia 8
Corjeuti Briceni District 5
Corlateni Riscani District 3
Cornesti Hincesti District 9
Cosernita Floresti District 5
Cotovca Singerei District 5
Crasnoe Unitatea Teritoriala din Stinga Nistrului 15
Crasnogorca Anenii Noi District 9
Cricova Chisinau Municipality 13
Criuleni Criuleni District 4
Criva Briceni District 5
Dnestrovsc Unitatea Teritoriala din Stinga Nistrului 15
Donduseni Donduseni District 3
Drasliceni Criuleni District 4
Drochia Drochia 3
Dubasari Unitatea Teritoriala din Stinga Nistrului 15
Dubasarii Vechi Criuleni District 4
Edinet Raionul Edinet 1
Falesti Falesti District 2
Firladeni Hincesti District 9
Floresti Floresti District 5
Frumoasa Raionul Calarasi 2
Frumusica Leova District 2
Ghidighici Chisinau Municipality 13
Giurgiulesti Cahul 2
Glodeni Glodeni District 2
Gratiesti Chisinau Municipality 13
Grimancauti Briceni District 5
Hincesti Hincesti District 9
Hirbovat Anenii Noi District 9
Horjesti Hincesti District 9
Hryhoriopol Unitatea Teritoriala din Stinga Nistrului 15
Ialoveni Ialoveni District 6
Iargara Cantemir District 4
Lalova Rezina District 3
Lapusna Hincesti District 9
Leordoaia Ungheni 2
Leova Leova District 2
Leuseni Hincesti District 9
Lipcani Briceni District 5
Poganesti Hincesti District 9
Lunga Unitatea Teritoriala din Stinga Nistrului 15
Luparia Riscani District 3
Maiac Unitatea Teritoriala din Stinga Nistrului 15
Marculesti Floresti District 5
Maximovca Anenii Noi District 9
Mereni Cimislia District 2
Milestii Mici Ialoveni District 6
Mindresti Telenesti District 3
Moara de Piatra Drochia 3
Molesti Ialoveni District 6
Nisporeni Nisporeni District 3
Ocnita Raionul Ocnita 2
Olanesti Raionul Stefan Voda 5
Orhei Orhei District 6
Otaci Raionul Ocnita 2
Palanca Raionul Stefan Voda 5
Peresecina Orhei District 6
Pervomaisc Unitatea Teritoriala din Stinga Nistrului 15
Piatra Orhei District 6
Puhaceni Anenii Noi District 9
Revaca Chisinau Municipality 13
Rezina Rezina District 3
Ribnita Unitatea Teritoriala din Stinga Nistrului 15
Riscani Riscani District 3
Riscova Criuleni District 4
Romanovca Singerei District 5
Sadaclia Basarabeasca District 2
Saharna Rezina District 3
Salcuta Raionul Causeni 7
Sanatauca Floresti District 5
Sarata-Galbena Hincesti District 9
Serpeni Anenii Noi District 9
Singera Chisinau Municipality 13
Singerei Singerei District 5
Sireti Straseni District 4
Slobozia Unitatea Teritoriala din Stinga Nistrului 15
Soldanesti Soldanesti District 1
Soroca Glodeni District 2
Soroca Raionul Soroca 1
Speia Unitatea Teritoriala din Stinga Nistrului 15
Stauceni Chisinau Municipality 13
Stefan Voda Raionul Stefan Voda 5
Straseni Straseni District 4
Suruceni Ialoveni District 6
Taraclia Taraclia District 3
Tarigrad Drochia 3
Taul Donduseni District 3
Telenesti Telenesti District 3
Teleseu Orhei District 6
Telita Anenii Noi District 9
Tipordei Floresti District 5
Tiraspol Unitatea Teritoriala din Stinga Nistrului 15
Tiraspolul Nou Unitatea Teritoriala din Stinga Nistrului 15
Tohatin Chisinau Municipality 13
Tvardita Taraclia District 3
Ulmu Ialoveni District 6
Ungheni Ungheni 2
Vadul lui Voda Chisinau Municipality 13
Varnita Anenii Noi District 9
Vatra Chisinau Municipality 13
Verejeni Telenesti District 3
Visniovca Cantemir District 4
Vulcanesti Gagauzia 8
Vulcanesti Nisporeni District 3
Zaim Raionul Causeni 7